طراحی وب سایت

در تاریخ : ۱۶ بهمن , ۱۳۹۶
توسط : علی فرمانی
بازدیدها : 451

طراحی وب سایت

تیم میزبان وب هاست آماده ارائه خدمات و همکاری های لازم جهت ارتقا و بهبود کیفیت در زمینه کسب و کار شما می باشد ، میزبان وب هاست با تکیه بر دانش و تجربیات خود پروژه های کاربردی همراه با طراحی گرافیکی و زیبا را با توجه به استاندارد های روز دنیا به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد .

شرح مراحل سفارش طراحی اختصاصی :

۱ – دریافت سفارش از مشتری
۲ – بررسی سفارش و مشاوره با مشتری
۳ – آماده سازی طرح گرافیکی
۴ – برنامه نویسی و راه اندازی سایت بعد از تایید طرح گرافیکی توسط مشتری
۵ – تحویل پروژه به مشتری

۱ – دریافت سفارش از مشتری 

در این مرحله ، مشتری سفارش خود را با شرح کامل از طریق فرم ارسال سفارش برای تیم توسعه و برنامه نویسی میزبان وب هاست ارسال می نماید .

 

۲ – بررسی سفارش و مشاوره با مشتری

در این مرحله ، سفارش شما توسط تیم توسعه و برنامه نویسی میزبان وب هاست بررسی می شود و پس از بررسی و هماهنگی با مشتری همراه با درخواست های مشتری هدف نهایی مشخص می شود و هزینه انجام پروژه محاسبه شده ، سپس بعد از پردخت پیش پرداخت تیم میزبان وب هاست طراحی پروژه را شروع می کنید.

 

۳ – آماده سازی طرح گرافیکی

در این مرحله ، طرح اولیه با استفاده از نرم افزار فتوشاپ به صورت گرافیکی آماده می گردد و طرح به مشتری نمایش داده می شود ، بعد از اینکه طرح مورد بررسی قرار گرفت و تغییرات مورد نظر مشتری روی ان اعمال می گردید ، طرح نهایی توسط مشتری تایید می شود .

 

۴ – برنامه نویسی و راه اندازی سایت

در این مرحله تیم میزبان وب هاست شروع به کدنویسی و راه اندازی سایت کرده و با توجه به استاندارد های روز دنیا و با بالاترین کیفیت سایت مشتری را با توجه به درخواست های مشتری به صورت کامل آماده و پیاده سازی می کند .

 

۵ – تحویل پروژه به مشتری

در این مرحله که مرحله نهایی می باشد بعد از آماده سازی پروزه نسخه اولیه به مشتری نمایش داده می شود و پس از بررسی مشتری و تایید پروژه مابقی مبلغ قرار داد توسط مشتری پرداخت شده و پروژه به مشتری تحویل داده می شود .

 

برای ارسال سفارش کلیک نمایید